Бровары

Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Украї

Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Украї
Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Украї
Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Украї, фото 2
Асфальт, асфальтування доріг - замовлення і доставка в Украї, фото 3
Ткаченко Роман Юрьевич, менеджер
на Флагма с 19 октября 2016
Продам

Виробництво асфальту і асфальтобетону - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства «Регіон-2001». Вперше випуск продукції зазначеного типу відбувся в 2006 році. Виробничі потужності заводу дозволяють випускати продукцію незмінно високої якості у великих обсягах. Вироблені на заводі матеріали, успішно застосовуються для фінішного покриття при капітальному ремонті і зведенні нових доріг першої та другої категорії на вулицях з інтенсивним рухом автомобільного транспорту. ЗВПП «Регіон-2001» постійно удосконалює якість надаваних послуг завдяки вдосконаленню обладнання, застосуванню інноваційних технологій і розробок в сфері виготовлення асфальту і асфальтобетону, високому професіоналізму працюючого персоналу. За час своєї роботи «Регіон-2001» зарекомендував себе як надійного ділового партнера з відмінною репутацією. В даний час продукція підприємства «Регіон-2001» надзвичайно затребувана, така тенденція в першу чергу викликана результатами успішної співпраці з відомими організаціями, підприємствами, територіальними громадами на місцях. Зокрема, хочеться виділити наступні: 2007 рік - співпраця з підприємством «Рабен» при зведенні під'їзних шляхів; 2013 рік - капремонт «Укркомплексбуд» (м. Чернігів); плідна робота з благоустрою доріг в Бахмачі, Прилуках (Чернігівська обл.), Броварах, смт. Велика Димерка. ЗВПП «Регіон-2001» виступив в якості генерального підрядника при роботі з компанією «Кока-Кола». Ми ведемо тісну співпрацю з найвідомішими в Україні підприємствами і компаніями.
Доставка і оплата асфальту та ремонту доріг

Багаторічний досвід роботи на ринку України, потужна інфраструктура підприємства, тісна плідна співпраця з постачальниками високоякісної сировини дозволяють компанії «Регіон-2001» успішно зберігати конкурентоспроможність, виступати в ролі генпідрядника в масштабних проектах. Зв'язавшись з нашим представником по телефону, ви зможете замовити доставку асфальту в будь-який населений пункт України, а також професійний ремонт дорожнього покриття.

Ми завжди надамо асфальт та послуги асфальтування в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

  просмотров: 27
Обновлено: 16 января 2018, 12:50
Похожие объявления

Реклама
... как прямой производитель , предлагаем -(асфальт), (бетон)-щебень (бетонные кольца ...
Регион-2001, ООО, Бровары
3 200 грн/т цена   3 000 - 3 200 грн оптом
Холодний асфальт - модифікована асфальтобетонна суміш...
Укрбудпром Инвест, ООО, Киев, 18 км
1 400 грн/т цена
... древности человек использовал природный асфальт – встречался он ...
Столица, ООО, Киев, 18 км
80 грн/м.кв. цена   75 - 70 грн оптом
... именно будет производиться укладка асфальта, данный обьем работ...
Автострада, ООО, Киев, 18 км
1 350 грн/т цена
... договорная Б-10 асфальт мелкозернистый плотный тип ... 1 Б-40...
Альянс Строителей Украины, ООО, Киев, 18 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайты 48 стран
×
×
×